reklama

Kiedy to wykoszą?

MINUS. Tak wyglądają wały nad Odrą, na oławskim osiedlu Zaodrze. Zdaniem mieszkańca, który wysłał nam zdjęcia, niezależnie od tego, do kogo należy koszenie, taki stan wałów źle świadczy przede wszystkim o gospodarzach miasta.

Temat nie jest nowy. Na czerwcowej sesji Rady Miejskiej radna Ewa Szczepanik wnioskowała do burmistrza o podjęcie działań w celu wykoszenia wałów, na których wysokie chaszcze utrudniają chodzenie. Burmistrz Tomasz Frischmann podczas sesji obiecał, że porozmawia z Zarządem Dróg Wodnych i Melioracji.

(MON)

Reklama

Fot. arch. Czytelnika

Kategorie: Minus

Tagi: ,,,,,,,,

Komentarzy (4)

  1. Oława jest bardzo zaniedbanych miastem jeśli chodzi o czystość i wykaszanie trawników na czas. Obecny burmistrz umywa ręce od wszystkiego, a dlaczego Odra jest tak zarośnięta? bo to nie jest w burmistrza interesie, zamiast naciskać na regionalny zarząd gospodarki wodnej we Wrocławiu woli całą kadencję lansować się na zdjęciach z imprez.

    Komentarz
    • Tak to jest jak mieszkańcy głosują na „makiety”, „powiew świeżości” co gra w oldbojach, namaszczonych przez ustępującą w atmosferze skandalu i jawnej niegospodarności władzę.

      Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.