reklama

Połamane siedzenia i zdewastowana elewacja. Wiesz, kto to zrobił?

MINUS

Na boisku w Wójcicach

30 i 31 marca została zniszczona niecenzuralnymi hasłami zewnętrzna elewacja szatni drużyny Zalesie Wójcice . Natomiast tydzień później w nocy z 6 na 7 kwietnia ktoś wyłamał kilkanaście krzesełek.

Reklama

O szkodach poinformowano policję. – Oświadczamy, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby sprawców pociągnąć do odpowiedzialności za te zniszczenia – mówi jeden z zawodników LKS Zalesie Wójcice. – Osoby, które mogłyby pomóc w identyfikacji sprawców, proszone są o kontakt przez email: zalesiewojcice@gmail.com lub przez fanpage na
https://www.facebook.com/zalesiewojcice/

 

Kategorie: Minus

Tagi: ,,,,,,,,,,

Komentarzy (18)

 1. Obstawiam że to „bohaterowie” i „patrioci” z żołnierzem wyklętym i polską walczącą na koszulkach.

  Komentarz
 2. Bohaterowie Wójcic (gimba i szkoły średnie) niszczą tam wszystko non stop. Może ten wyczyn to nie oni ale reszta to ich sprawka. Masakra i weźcie się za nich w końcu.

  Komentarz
  • Jeśli znasz takie przypadki, to je nagłośnij. Musimy reagować, brak reakcji to jakby ciche przyzwolenie. Działajmy, a z pewnością takich zniszczeń będzie mniej

   Komentarz
 3. …wszędzie wrzucacie politykę, a chłopaki po prostu chcieliby znaleźć sprawców. Jeśli potraficie – pomóżcie, jeśli nie – to nie piszcie.

  Komentarz
 4. No co? Trzeba szukać w Wójcicach! Przecież nikt specjalnie nie przyjechał z zewnątrz pokopać parę krzesełek i nabazgrolić po ścianie. Kupcie chłopaki z Zalesia jakąś przyzwoitą kamerkę, poinformujcie o tym na boisku (tzn. że jest obiekt monitorowany) i może dotrze do jednego cymbała z drugim, że kolejnym razem już nie będą anonimowi.

  Komentarz
  • Krzesełka są w kolorze czerwonym. Nie sadzisz chyba, że jakikolwiek lewak zniszczyłby czerwone krzesełka. To robota prawicowców!!!!!

   Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.