reklama

Ekstremalny plac zabaw

MINUS – zgłoszenia od Czytelników

Czytelniczka przesyła zdjęcia placu zabaw, który znajduje się na ulicy Południowej w Nowym Otoku.

 

Dzieci nie mają szans na zabawę, bo jak twierdzi kobieta dojście zostało zasypane, a dookoła znajduje się grzęzawisko. – Tak deweloper postarał się o plac zabaw – pisze do redakcji. – Plac został przeniesiony z miejsca, gdzie powstały dwa bloki, które są na wykończeniu prac. W tamtym roku można było jeszcze przejść i w miarę możliwości wejść na plac zabaw, niestety w niedzielę jak poszliśmy to zastaliśmy plac w takim stanie… Tamtego lata i jesienią to była jedyna atrakcja dla dzieci z pobliskich bloków i domków jednorodzinnych.

Reklama

Coś ci się nie podoba, irytuje i drażni, uważasz, że powinno zmienić się na lepsze? Wyślij nam zdjęcie i opis na powiatowa@gmail.com – zamieścimy w rubryce MINUS.

 

Kategorie: Minus

Tagi: ,,,,,,,

Komentarzy (11)

 1. To może powiemy od razu co to za developer …..niegdyś Europacific a teraz zmieniona nazwa na Domax Development

  Komentarz
 2. W zeszłym roku na tym „boisku” była kostka brukowa, ale ją zdemontowano, pewnie zabrali żeby ułożyć chodniki koło tych nowych bloków.Ten plac zabaw to kpina,tyle bloków, tyle domków,masa dzieci,a deweloper zabłysnął jedną zjeżdżalnią i dwiema huśtawkami, wiadomo, że to na odczepnego. Teren w koło jest zmasakrowany.Na przyległym polu pełno gruzu i jakiś budowlanych śmieci, droga łącząca kiedyś ulicę Południową z Jodłową też jest zmasakrowana, tak, że przejść nie można.Te nowe bloki już dawno miały być oddane do użytku, ale widać, że bardziej Domaxowi vel Sydnem vel Europacyfik w upadłości opłaca się budowa bloków koło Maka niż dokończenie i posprzątanie tego bajzlu na Południowej.

  Komentarz
 3. dodam tylko, że piasek na placu zabaw jest tak nasiąknięty wodą, że grozi to stratą obuwia (wciąga jak na ruchomych piaskach w Indiana Jones.. ) .. Drogi developerze Domax (dawny Europacific), nie rób sobie jaj z ludzi, zrób coś w końcu raz a porządnie (Panie Filip) !

  Komentarz
 4. ogrodzenie nie jest dokończone (zabrakło materiału…), pieski pięknie *rają a dzieci się bawią, ups, przepraszam, pływają ..

  Komentarz
 5. Znając życie to pewnie ten plac zabaw zostanie znowu zdemontowany, a na jego miejscu znowu pojawi się blok-tak jak to było ostatnio.
  A czy Redakcja mogłaby się dowiedzieć, czy miasto posiada tutaj jakąś swoją działkę z przeznaczeniem na tereny zielone dla mieszkańców? Czy już wszystko zostało przekształcone i sprzedane? Może urząd powinien pomóc mieszkańcom, w końcu my tu też płacimy podatki.

  Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.