reklama

MINUS. Ścieżka rowerowa dla… samochodów

– MINUS

– Rok temu oławscy rowerzyści cieszyli się z nowej ścieżki rowerowej w parku – pisze do redakcji pani Hanna. – Dzisiaj ta ścieżka jest wykorzystywana przez kierowców aut. Smutne, ale prawdziwe. Oławscy kierowcy nie chcą jeździć po zniszczonej drodze pełnej dziur, a ścieżka jest utwardzona i można szybko na pełnej prędkości pokonać niemały odcinek drogi. Czy ktoś może coś z tym zrobić? Prosimy o ustawienie blokad.

W załączeniu otrzymaliśmy zdjęcia, na których wyraźnie widać ślady opon, skręcające z drogi obok na ścieżkę rowerową.

Reklama

AKTUALIZACJA. Przy ścieżce rowerowej zamontowano słupki. Teraz auta już tędy nie przejadą, rowerzyści mogą spokojnie korzystać z trasy

(ck)

Kategorie: Minus

Tagi: ,,,,,,,,,

Komentarzy (8)

 1. A pani rowerzyska by chciała jezdzic i niszczyc rower po dziurach? Dramat ! Auto jest troche drozsze i troche bardziej trzeba o.nie dbac i sie nie dziwie ze jezdza zrobiona droga dla rowerow skoro drogi dla aut sa w oplakanym stanie !

  Komentarz
  • co za ignorancja Pani Adelajdo, dobrze że tamtędy nie jeździ Pani dziecko rowerkiem, pewni tańszym niż samochód. Mogło by zostać potrącone przez droższy samochód i co zgrozo mógł by się uszkodzić o tani rowerek. Dramat

   Komentarz
  • Jeśli tak Ci szkoda auta to wstaw je do garażu, fotele owiń folią (tak jak kiedyś piloty od telewizora), wypastuj opony, całość przykryj kocem (miękkim) i poczekaj na słoneczną niedzielę aby ewentualnie nim do kościółka pojechać… Co za ignoranci!

   Komentarz
 2. Ciagle jakies zarzuty w kierunku kierowcow w parku. Proponuje zrobic parking, a droga szybko sie zajac i nie bedzie problemu. Zamiast „minusow”, piszcie konkretne propozycje rozwiazan.

  Komentarz
  • Tą drogą gruntową wiedzie najszybszy objazd wiaduktu przez Cichą, Małodworcową do Spokojnej. Skończy się remont wiaduktu to i sytuacja wróci do normy. Nikomu nie będzie się opłacało tamtędy jechać.

   Komentarz
 3. W tamtym roku gdzieś myślę, że we wrześniu spacerowalam z dzieckiem w wózku, a tu ni stąd ni z owąd na ścieżce biegnącej od wałów do wyjazdu z parku jedzie sobie samochód i gdzieś ma osoby spacerujące. Pan i władca dróg. Tak 5o jest jak każdemu się spieszy i nie może wytrzymać w korku przez remont wiaduktu. Tak jak on w duszy ma osoby z poza jego samochodu taj ja mam jego i jego super furę. Niech zapierdziela po tych dziurach i niech mu siadą amortyzatory. Ludzie bądźmy LUDŹMI nie ZWIERZĘTAMI choć one zdecydowanie lepiej zachowują się niekiedy od nas. Co do parkingu, Oława nie jest duża zawsze można pokonać drogę z domu na pociąg na pieszo. Jakoś nie było tego problemu kilka lat w stecz. Wystarczy chcieć.

  Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.