reklama

Piwo, koguty i muzyka

 

Mimo niesprzyjających warunków pogodowych imprezę „PROBUSfest i przyjaciele” należy zaliczyć do udanych

Szczególnie w godzinach wieczornych mieszkańcy licznie odwiedzali wnętrza browaru. O 20:00 wystąpił Grzegorz Halama, a wcześniej oławskie artystki Anna Kamińska i Alicja Wasilewska. Wręczono też nagrodę właścicielce najpiękniejszego koguta i rozstrzygnięto III Konkurs Piw Domowych o Puchar Probusa.

Reklama

Więcej o imprezie – w papierowym wydaniu „GP-WO”. 

fot. Wioletta Kamińska

Kategorie: Kultura

Komentarzy (11)

 1. Probus to podobno porządny lokal a piwo nalewają do plastików wstyd i porażka jeszcze w żadnym lokalu się z tym nie spotkałem.

  Komentarz
 2. Pierwszy raz byłem w browarze czy restauracji w której piwo podaje się w plastikach jak na pikniku PORAŻKA i wstyd przed zaproszonymi znajomymi z poza Oławy

  Komentarz
 3. Browar PROBUS

  Wojtku, widać, że byłeś u nas pierwszy raz. W przeciwnym razie wiedziałbyś, że na co dzień piwo serwujemy piwo w stylowym szkle. ProbusFest to impreza masowa i stąd plastik w tym jednym dniu, wyjątkowo, plastik. Ze względu na katastrofę meteorologiczną masowość była mniejsza i może mniej zauważalna. Zapraszamy choćby dzisiaj – znajomi mile widziani!
  Anonimie, Ciebie też zapraszamy do nas w „normalny” dzień. Zobaczysz szło i przekonasz się, że jesteśmy porządnym lokalem.

  Komentarz
 4. Byłam na Halamie z gośćmi, którzy specjalnie na jego występ przyjechali spoza Oławy. Zaskoczę was, Wojtku i Anonimie… Otóż piliśmy piwo ze szkła. Była taka opcja, wystarczyło parę groszy więcej zapłacić. Przez chwilę czułam się nawet dumna z bycia oławianką, bo moim gościom piwo bardzo smakowało. Stwierdziliśmy wspólnie, że to bodaj jedyny produkt lokalny z Oławy, jakim można się tu na miejscu pochwalić lub zabrać jako prezent, jadąc w gości w Polskę i świat

  PS
  Wylewanie frustracji na forach to specjalność małych ludzi, także w Oławie.

  Komentarz
  • Dopłata za to, że piwo jest w szkle? To chyba jakiś trzeci świat? Wybierałem się tam ze znajomymi, ale teraz wybiorę się w jakieś bardziej cywilizowane miejsce.

   Komentarz
 5. Mam 185cm. wzrostu więc nie jestem mały chodzi po prostu o zasady ,szanujący a właściwie każdy lokal podaje napoje w szkle bez dodatkowych opłat,ze względu na rodzaj imprezy.czy odbywa się ona w dzień powszedni czy nie to norma i koniec tematu.

  Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.