reklama

Chcieli ukraść samochód radnego

Policjanci zatrzymali ich w pościgu. Dwaj obywatele Ukrainy próbowali ukraść auto. Właścicielem pojazdu okazał się radny Michał Pakosz

Działo się to około godz. 3.00 w nocy 24 września. Policjanci służby prewencji z Jelcza-Laskowic, patrolując ulice miasta zauważyli na ul. Oławskiej zaparkowany samochód, a w nim dwóch nerwowo zachowujących się mężczyzn. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, co się dzieje, więc podjechali do auta. Mężczyźni na widok radiowozu wybiegli z samochodu i próbowali uciec. Policjanci po krótkim pościgu zatrzymali ich i wylegitymowali. Okazało się, że zatrzymani to 21- i 24-letni obywatele Ukrainy, którzy zamierzali ukraść samochód, do którego wcześniej się włamali.

Reklama

Więcej w najbliższym wydaniu „GP-WO”.

(MON) (KT)

Kategorie: Ważne

Komentarzy (21)

 1. Za chwilę burmistrz bedzie bronił tych biednych Ukraińców.
  A jak jemu szyby wybijali to szukał wszedzie winnych.
  To cynizm jest tylko czekać jak szczesniak bedzie spiewal jak jego partyjny kolega burmistrz Namyslowa ze chca tu imigrantów z Afryki burmustrzu zaczynam zalowac głosu na pana to co sie ostatnio slyszy o gminie to masakra, koledzy na stanowiskach preziesi spółek w romansach z menadżerkami masakra

  Komentarz
 2. Ukraińcy kradną na terenie Jelcza Laskowic i Oławy wszystko co się da często też dokonują rozboju na polakach. nikt nie jest zadowolony z ich pobytu na naszym terenie za wyjątkiem osób którzy wynajmują im mieszkania.

  Komentarz
  • a polacy to swieci.w europie to polacy sa postrzegani jako najwieksi zlodzieja samochodow.ukraincy maja sie od kogo uczyc .

   Komentarz
 3. Na Wiejskiej to jakies obleżenie przez ukrainców,tam niedługo będą mieszkac sami ukraincy!!A zachowują się jakby byli u siebie,normalna hołota,samochodami jeżdzą całymi nocami,klaksonami pipcza w nocy pod blokami,i nikogo to nie interesuje!!!!!!!!A prezes spółdzielni udaje ,ze nic nie wie!!!

  Komentarz
 4. Ukraińcy są w Polsce bo prawo na to pozwala . Burmistrz Jelcza-Laskowic nie ma to żadnego wpływu i żaden samorządowiec tego nie zmieni . Zacznijcie wkoncu myśleć zamiast pieprzyc bezsensowne głupoty

  Komentarz
 5. Propaganda mówi, że najgorsi to Ukraińcy, islamiści, emigranci. Fakty mówią, że najgorsi to tzw. prawdziwi Polacy. Kibole, neofaszyści, kler, itp.
  Niemcy przyjęli ponad milion uchodźców w ostatnich dwóch latach. A żyje się im spokojniej i lepiej.

  Komentarz
  • Poprawny Politycznie

   hahahahah!
   Zabiłem Cię śmiechem,facet gdzie Ty żyjez komu się żyje lepiej nie uprawiaj tu propagandy bo czasy komuny mineły! Z kim z Niemiec rozmawiałeś o tym problemie? Bo Ja znam ludzi którzy żyją w Angli,Niemczech i nie jest im tak wesoło jak Tobie. Te kraje tracą swoją torssamość narodową, są przejęste ulice,miasta. Mało zamachów? ofiar? Dzisiaj walną na ryj super plan lerokacji w EU a Ty bredzisz ,że fajnie się żyje?! To weź ich do siebie. Jeżeli chodzi o Kiboli, Patriotów i Kościół to Wara !

   Komentarz
   • Sam się zabiłeś śmiechem, fajansie. „Jeżeli chodzi o Kiboli, Patriotów i Kościół to Wara ” – prawdziwy katolik z PiSu. Żenujące.

    Komentarz
 6. 36-latek ktory zabil pilkarza, był już karany na Ukrainie gdzie usłyszał wyrok 15 lat kary pozbawienia wolności za zabójstwo

  Komentarz
 7. Poprawny Politycznie

  Ciekawe opinie i temat.

  Do tej sprawy musimy podejść od innej strony. My Polacy jesteśmy na całym świecie, jesteśmy dobrze wykwalifikowana kadra pracownicza. I pamiętać musimy,nasi dziadkowie i rodzice tez emigrowali i,że nie każdy Ukrainiec jest taki jak ów przypadek, bo z islamem jest inaczej albo islam, albo śmierć i tyle. Tylko mamy jedna zasadnicza różnice. To się tyczy Ukraincow, jak i Ciapatych emigrantów Murzynów z Afryki. Oni chcą narzucić nam swój światopogląd nie potrafią się zasymilować. Te dwa problemy są identyczne czy islam, czy Ukrainiec są to dwa zacofane zakątki. Ukraińcy mają mentalność Sowiecka wpojona od pokoleń jest im obojętne czy się napije dźgnie cię nożem,pobije, ukradnie jutro wsiądzie w pociąg autobus i go nie będzie. Islamiści jada grubiej wiemy co się dzieje w europie i nie trzeba tego poruszać. Jest także podłoże historyczne i nikt mi tego nie powiem mam rodzinę z kresów i pra dziadkowie zawsze powtarzali, że Polak nigdy nie będzie żył z Ukraińcem w zgodzie i tyle jak rozliczymy historię o Mord na Polskim narodzie to wtedy możemy rozmawiać. Europa zarzuca nam brak przyjęcia uchodźców ok, ale można pomagać tak jak robi to teraz Polski Czerwony Krzyż i Polski Rząd finansowo, a nie pozwalać żeby emigrowała Afryka na Europe. Poza tym nikt nie mówi ile jest Ukraińców w Polsce?? To wszystko przyciąga problemy, dla nas zarobkowe, mieszkaniowe itd. Jestem za tym aby zostali deportowani nie mam zamiaru płacić im za pajde z podatków.

  Komentarz
 8. wszyscy ładnie się wypowiadacie. jest jedno ale. faktem jest że wiele osób wyczuło dobry interes i wynajmuje mieszkania licząc od łóżka. i tym sposobem w mieszkaniu 3-pokojowym mieszka np. 6 osób z Ukrainy (może i więcej) a oficjalnie właściciel mieszkania podaje że zameldowane są 2 osoby. i teraz na przykładzie opłat tylko za wywóz śmieci: opłata w Jelczu-Laskowicach wynosi 12 zł od osoby za śmieci segregowane (oczywiście wszyscy segregują). więc ten, który wynajmuje mieszkanie 6 osobom powinien płacić 72 zł. płaci 24 zł. ile traci gmina miesięcznie ? a to tylko opłata za wywóz śmieci. niestety nasi włodarze nie widzą problemu.

  Komentarz
 9. Merytoryczny

  Kkk siejesz ferment i wypisujesz bezczelne kłamstwa. Temat był już poruszany i według prawa nikt z gminy NIE MA MOŻLIWOŚCI PRAWNYCH aby wejść komuś do mieszkania i to skontrolowac! Tak samo jak wypisujecie głupoty że burmistrz ma ograniczyć ilość Ukraińców w zakładach . .. pytam się więc jak ? Jakim prawem samorząd może nakazać przedsiębiorcy kogo ma przyjmować do pracy ?! Stek kłamstw i głupoty!
  Drodzy czytelnicy nie dajcie się nabierać na kłamstwa i oszustwa pewnej opcji politycznej w naszej gminie . Dla przykładu weźcie polemike burmistrza i prezesika lokalnego patrioty . Wstretną propagandą wmawial że ceny wody w zgk zależą od władz i ? Prezes zgk w sposób merytoryczny zaorał go w jednym liście i nagle ten śmieszny człowiek nie miał już nic wiecej do powiedzenia. Nie dajcie się wciagac w klamliwa propagandę

  Komentarz
 10. TakTuTylkoZagladam

  Witam. Wpadłem przypadkiem ale czytając komentarze pragnę dorzucić coś od siebie. Sam pracuję z ludźmi z Ukrainy, wielu z nich to porządni ludzie, którzy naprawdę uciekają przed widmem wojny. Lecz mimo wszystko jest wielu takich, którzy przyjechali tylko na parę miesięcy dorobić i nie szanują nas Polaków i naszej kultury. Jeszcze około dwa lata temu był spokój a teraz gdy wychodzę z klatki pierwsze co słyszę to CYKA BLYAT… A tym co bronią ich mówiąc, że jest wiele Polaków za granicą, którzy się podobnie zachowują, gratuluje. Szczerze to mało mnie oni obchodzą, jak chcą to niech ich deportują. Mają prawo do głosu podczas wyborów, śmiech na sali, oni tam grzeją dupy z dobrą pensją a nam wybierają z kim mamy się męczyć. Ja mieszkam w Polsce, pracuję w Polsce i chcę aby mi się dobrze żyło w Polsce!

  Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.