reklama

Uwaga! Impreza odwołana. Gorące żegnanie wakacji w innym terminie

Piknik rodzinny został odwołany, pogoda nie dała dziś szans organizatorom na zrealizowanie programu imprezy

Już ustalono nowy termin. Festyn odbędzie się 17 września!

Na uczestników festynu pod hasłem „Żegnamy wakacje 2017”, który organizuje Urząd Miejski w Oławie, przy współpracy z Miejską Komisją ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz z innymi oławskimi firmami i instytucjami będzie czekało sporo atrakcji

Impreza, której honorowym patronem jest burmistrz Oławy Tomasz Frischmann, odbędzie się w niedzielę 17 września, na terenach zielonych obok „Term Jakuba”.

Reklama

Początek pikniku zaplanowano na godzinę 12.00 i zacznie się on blokiem gier i zabaw dla dzieci, z udziałem animatorek z Sali Zabaw „Figloraj”.

O godz. 14.00 rozpoczną się występy artystyczne, m.in. słuchaczy Społecznego Ogniska Muzycznego i Studia Wokalnego Izabeli Smoleń. Uczestnikom festynu zaprezentują się także tancerze z klubu „Athina”, oraz zespoły „Apostolskie nutki” i „Coversi”.

Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i młodzieży oraz dla dorosłych. Firma DS „Smith” pomoże składać modele różnych samochodów. Pielęgniarski z oławskiego SP ZOZ zmierzą ciśnienie i zbadają poziomu cukru we krwi. Członkowie Stowarzyszenia Psychoprofilaktycznego „Return” udzielać będą porad osobom zmagającym się z nałogami i uzależnieniami. Przy pomocy policyjnej maskotki – komisarza Lwa – funkcjonariusze z oławskiej KPP będą znakowali rowery i zademonstrują też służbowe motocykle i radiowozy. Panie z salonu fryzjerskiego będą strzyc i modelować panom i paniom szałowe fryzury. Swoje umiejętności na żywych modelach zaprezentuje makijażystka.

– Będą także zamki dmuchane i trampolina, różne ciekawe animacje, klaun na szczudłach, jazda na kucykach i na koniach, malowanie twarzy, bańki mydlane, turniej szachowy i zawody strzeleckie. Będzie też można posmakować domowych wypieków, a urozmaicone posiłki zapewni obsługa z „Momo Food & Shakes”. Niektóre usługi będą płatne, ale za bardzo niską cenę, więc na pewno warto przyjść na nasz festyn, bo każdy znajdzie tam coś fajnego i miłego – zapewnia Czesław Miłosz, przewodniczący MKRPA.

Współorganizator festynu uprzedza, że w trakcie imprezy nie będzie można kupować i spożywać napojów alkoholowych: – Chcemy w ten sposób kreować dobre nawyki wśród dzieci i młodzieży.

(KAT)

Kategorie: Aktualności,Ważne

Tagi: ,,,,,,,

Komentarzy (3)

  1. z tym alkoholem to sie nie uda,chyba ze będzie na czas imprezy obowiazywal całkowity zakaz sprzedaży aljkoholu i będą wysokie kary

    Komentarz
  2. Zapraszamy mieszkańców Oławy, powiatu i nie tylko na tą samą imprezę w niedzielę 17 września 2017 roku od godz. 12:00. Może będzie trochę mniej atrakcji ale i tak będzie dożo. Mamy nadzieję, że pogoda będzie. ZAPRASZAMY

    Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.