reklama

Z wakacjami zagraj z nami

Pod takim hasłem zaplanowano kolejną grę miejską, która tym razem odbędzie się 24 czerwca

– W ubiegłym roku po raz pierwszy zaprosiliśmy młodzież i dorosłych mieszkańców Oławy do wspólnej zabawy w ramach gry „Uratuj Wszechświat”, którą zorganizowaliśmy w parku miejskim – mówi koordynatorka imprezy, Edyta Dębicka z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. – Ze względu na pozytywny odbiór naszych działań ze strony zarówno uczestników gry, jak i spacerujących po parku oławian, a także fakt, że zdobyliśmy za „Uratuj Wszechświat” pierwszą nagrodę w organizowanym przez wrocławskie Towarzystwo Edukacji Obywatelskiej projekcie „Młodzi w grze”, przygotowujemy kolejny tego typu event.

Tegoroczna gra odbywać się będzie pod hasłem „Z wakacjami zagraj z nami”. Nieprzypadkowo zaplanowano ją na 24 czerwca, czyli pierwszą wakacyjną sobotę: – Proponujemy zabawę trzy lub pięcioosobowym drużynom, złożonym z jednej bądź dwóch dorosłych osób i dzieci od szóstego roku roku życia. Tych najmłodszych do parku zapraszamy już o godz. 10:00. Wtedy rozpocznie się pierwsza gra zatytułowana „Rodzina w Krainie Czarów”. Nie będziemy wcześniej zdradzać szczegółów, by nie psuć niespodzianki. Proszę mi jednak zaufać, że będzie się działo.  O 15:00 zapraszamy drużyny złożone z osób w wieku 16+. Tym razem pobawimy się pod hasłem „Zagraj o tron”. Czeka nas ostra rywalizacja na czas i o punktu. Nagrodą dla najlepszej ekipy będzie kolacja w pubie „Gladiator”.

Reklama

Szczegółowe informacje dotyczące imprezy można znaleźć na Facebooku https://www.facebook.com/events/540701599654054 Tam również trwają zapisy.

(kt)

Kategorie: Aktualności,Ważne

Tagi: ,,,,,,

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.