reklama

Mieszkanie plus – miasto szykuje teren

W południowej części osiedla Sobieskiego mają powstać mieszkania w ramach rządowego programu „Mieszkanie plus”

Rada Miejska zmieniła zapisy miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na tym terenie. Oprócz wielorodzinnej zabudowy, w planie zapisano także tereny zielone wraz z urządzeniami rekreacyjnymi, parkingami i placami zabaw dla dzieci.

Bloki staną na gruncie miejskim. W lutym burmistrz Tomasz Frischmann podpisał list intencyjny razem z BGK Nieruchomości SA. Program ma ruszyć w 2018 roku.

Reklama

(MON)

Kategorie: Aktualności,Ważne

Tagi: ,,,,,,

Komentarzy (23)

 1. Oby pan burmistrz nie zapomniał ze to jest projekt rządu PIS za którym pan Tomasz Friszman nie za bardzo przepada i raczej ogłosi go jako swój sukces wyborczy zapominając gdzieki naprawdę komu mieszkańcy Oławy zyskają te mieszkania 🙂

  Komentarz
  • polak_mały

   To jak w kawale gdy po wypadku lekarz opisuje rodzinie stan pacjenta: „Te trzy rany są śmiertelne, ale tą czwartą z powodzeniem uda nam się wyleczyć.”

   Komentarz
   • Burmistrz jest bardzo milutki,to jest jego sposób na przychylność.Ale na pomoc to nie ma co liczyć tylko dla swoich zostawia chęć pomocy w załatwianiu spraw ?!Nigdy już na niego nie zagłosuję !?

    Komentarz
  • Jeśli to burmistrz będzie decydował komu takie mieszkanie przysługuje,to na nicnie liczcie .Dostaną tylko przdupasy.burmistrza tylko faworyzuje swoich,jak przychodzi do niego zwykły obywatel to nic nie załatwi wtedy zasłania sie przepisami,ale jak dał mieszkanie komunalne komus ,komu sie nie nalezy ,to wtedy prawo nie obowiazuje!!!!!!!!!!!!!!!!

   Komentarz
 2. 500+, mieszkanie+, Rh+, wszystko PLUS !!! Ciekawe skąd tyle tych plusów nabierzemy. Dług publiczny rośnie, a w skarbcu królewskim już posadzkę widać. No ale, co tam długi. Jak mawiał pewien światowej sławy finansista: lepiej mieć długi niż… krótki 🙂

  Komentarz
 3. Burmistrz może tych mieszkań nie budować więc gościu nie mondruj się.
  W jaki sposób rząd ma niby wybudować te mieszkania i dać Ci za darmo?
  Budowanie mieszkań przez Państwo nigdy nie wychodziło, a budynki komunalne to jest największa zgroza jaka może być.
  Dziwię się że wraca się do tego systemu.

  Komentarz
 4. To nie jest projekt PiS tylko SLD a PiS go przywłaszczył i wprowadził, bo jest przy władzy, więc nie licytujmy się.
  Ważne, że mieszkańcy otrzymają mieszkania.
  Gdyby nie podpisał Burmistrz zgodę to nie byłby realizowany w Oławie. Każda władza chwali się, i dobrze.
  Życzę Burmistrzowi dalszych sukcesów, nie zależnie czy lubi czy nie lubi dane ugrupowanie, bo kto ma kasę ten rządzi. Korzystać z niej dla dobra mieszkańców jest sukcesem danej władzy.
  Powodzenia Panie Burmistrzu. Niech inni zazdroszczą.

  Komentarz
 5. polak_mały

  A ja poczekam i będę głosował na tę partię która zaproponuję program: NoweAuto+ , Telewizor+ i PełnaLodówka+

  Komentarz
 6. Obserwator co tyle burmistrza chwalisz to sa tylko obietnce przedwyborcze a co z tego wyjdzie to zobaczymy.

  Komentarz
 7. Zawsze źle i zawsze niedobrze… Cały Polak. Jak by nie podpisał to też było by źle … Ludzie ogarnijcie się … W Oławie dzieje się dużo, jak nigdy dotąd… Remonty , modernizacje a wy wiecznie nie zadowoleni i jakiś basen będziecie wyciągać. LITOŚCI!

  Komentarz
 8. mieszkaniec

  Przez 3 lata żadna ze sztandarowych inwestycji nie ruszyła;;rewitalizacja rynku czy odkryty basen. W roku wyborczym 2018 ma ruszyć mieszkanie+, taka taktyka sprawdzone przez poprzednika.

  Komentarz
 9. Sukcesy burmistrza to też : ruina z basenu , upadający sport w mieście , podwyżka za wodę i tak już jednej z najdroższych w byłym wrocławskim województwie, non stop ogłaszanie się na wszystkich plakatach Tomasz Frischmann zaprasza…..a to za swoje płaci na imprezy ? czy za nasze ? ….chwalenie się za zrobiony chodnik czy światła wybaczcie ale TO JEST JEGO OBOWIĄZEK za to dostaje pieniądze.

  Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.