reklama

– Jest mi wstyd, kiedy przejeżdżam obok tego truchła – pisze mieszkaniec

List do redakcji (opinie w tej rubryce nie zawsze są zgodne z poglądami redakcji)

Bardzo proszę o zainteresowanie się reklamą (a według mnie pseudoreklamą) zlotu pojazdów zabytkowych, jaki ma się odbyć w Oławie 18.06.2017 r.
Przy drodze do Wrocławia pojawiło się „coś”, co według agencji reklamowej „Wena” ma reklamować to wydarzenie. Na zdjęciach przedstawiam to monstrum, które według mnie (zapewne nie tylko mnie) przynosi wstyd naszemu miastu i w oczach przejeżdżających drogą nr 94 wydaje się raczej reklamą składowiska złomu lub śmietniska. Nie wiem czy kupa złomu w opłakanym stanie technicznym z nieoryginalnymi kołami, wybitymi szybami i wiszącymi szmatami wewnątrz może cokolwiek innego reklamować. Jako oławianinowi jest mi wstyd, kiedy przejeżdżam obok tego truchła. Uważam że postawienie takiego czegoś (reklama nie przechodzi mi przez gardło) jest co najmniej dowodem na brak zmysłu estetycznego u autora tego pomysłu. Z resztą…proszę przyjrzeć się zdjęciom…

Reklama

(dane do wiadomości redakcji)

Fot. arch. Czytelnika

Jakie jest wasze zdanie? Też uważacie, że to auto szpeci ulicę?

Kategorie: Aktualności,Ważne

Tagi: ,,,,,,,,,,,,,,,,

Komentarzy (38)

 1. Czepiacie się przecież po zlocie ją zdejmą mnie tam się akurat podoba taka reklama zlotu przecierz w niczym ten samochód nie przeszkadza 🙂

  Komentarz
 2. Uważam,że w Oławie jest dużo więcej gorszych rzeczy niż ten pojazd ,dla mnie zwykle czepianie się! Zajmij się człowieku czymkolwiek a nie uprzykrzaniem życia innym .Może to auto nie jest urokliwe ale impreza ,która organizują jest przednia!

  Komentarz
 3. Zawsze się znajdzie jakiś „ludź”, który wszędzie chce pokazać jaki on bystry i wspaniały, a jak chodzi o to co trzyma u siebie to ukrywa i nikt nie ma prawa głosu o tym. Według mnie ten samochód naprawdę pasuje do reklamy Zlotu Pojazdów Zabytkowych, a dlaczego? Bo o zabytki trzeba dbać!

  Komentarz
 4. Zajmij sie czymś pożytecznym a nie pierdołami , przeszkadza Ci? twój problem.
  ILE TRZEBA MIEC WOLNEGO CZASU ZEBY ISC ZROBIC ZDJĘCIA I NAPISAC O TAKIM **** do gazety.
  napewno autor tego listu jest bezrobotnym bądź emerytem któremu sie nudzi i szuka sensacji.

  Komentarz
 5. Autor listu niech jeździ inną drogą jak mu nie odpowiada samochód. Ludzi nie mają co robić i z nudów szukają problemutam gdzie go nie ma.

  Komentarz
 6. Zbysio radzi...

  Popieram pomysł – Jest super !!! zawsze jest noga z gazu !!! /ten pisarz niech jeździ obwodnicą 😉 przez Os. Sobieskiego albo Górnik. Pozdrawiam Pomysłodawców 🙂

  Komentarz
 7. a ja myślę że to zamierzony krok chłopaków z weny oni na tym chyba znają się najlepiej bądź co bądź…

  Komentarz
 8. Proponuje zrobić fotoreportaż o remoncie mostu na qylocie z Oławy. Tu autor będzie miał o czym pisać.

  Komentarz
 9. Witek z poczty

  Fajne zdjęcia, powinieneś zająć się fotografią a nie hejtowaniem. Do zobaczenia na zlocie.

  Komentarz
 10. Komuś to się może podobać a komuś nie, mnie akurat nie, wygląda to jak promocja zlotu złomiarzy a nie samochodów zabytkowych różnica między autami jest taka że złom wygląda jak na zdjęciach a samochód zabytkowy to taki o którego się dba i utrzymuje jego świetność przez lata. Jeżeli firma Wena chciała pokazać informacje o zlocie zdecydowanie lepiej wyglądała by tam atrapa ich budynku niż ta zaniedbana syrena. Bo jak na reklamie się znają to na samochodach zabytkowych już zdecydowanie nie.

  Komentarz
 11. Gall Anonim

  List do redakcji napisal czlowiek ktory ma golfa trojke z lysymi oponami, ktorym co dzien wozi dzieci do szkoly, a przeglad musi robic na lewo bo przez dziury w podlodze go nie przejdzie. Zmysl artystyczny ten pan ma jednak ogromny. Smieszne

  Komentarz
 12. Auto jest super i jest super reklamą dla miasta jak i inicjatywy zlotu.
  A jak gościowi się nie podoba niech s…….. bo na pewno jest z pisu.
  i niech tam sobie stoi ile chce.

  Komentarz
 13. Mi osobiście duzo bardziej ‚przynosi wstyd naszemu miastu’ brak drogi przed Majstrem. Jaka to wizytówka miasta. Warszawa chyba troche nie fortunnie reklamaju Zlot bo jest niczym innym jak złomem. Ale z drugiej strony tak własnie wyglądało wiele z tych samochodów które możemy oglądać na zlocie. Wydaje mie sie że nie sam pojazd jest problemem ale kontekst w jakim jest odbierany. Fajnie by było jakby obok stała taka sama Warszawa ale juz po renowacji.

  Komentarz
 14. Faktycznie czy to ma być reklama zlotu pojazdów zabytkowych czy kasacji pojazdów.zresztą co to za pojazdy zabytkowe maluchy i polonezy .w tygodniu więcej tego stoi pod autolivem lub elektroluksem.ograniczyć wiek pojazdów do rocznika 1975 to będzie faktycznie zlot poj.zabyt. a nie spęd prl

  Komentarz
  • Racja, tylko że odcięcie PRL zmasakrowałoby imprezę frekwencyjnie.
   Jeśli chodzi o poziom reklamy, jest ona dopasowana do odbiorcy. Taki blaszany Zenek. To może być dla wielu irytujące, bo i na zlot idzie sporo kasy z miejskiego budżetu.

   Komentarz
 15. Ha Ha Ha ….te negatywne komentarze pisze jedna czy dwie osoby ? Jak trzeba opinie napisać np. na stronie gazety na FB to już was nie ma, jednym słowem odważni anonimowo. Liczą się opinie osób, które nie boją się swojego zdania, a te są w zdecydowanej większości pozytywne….anonimowych głos się nie liczy. Dalej sobie prowadźcie tutaj monolog sami ze sobą.

  Komentarz
 16. Zlot jest charytatywny i zbierają kasę i to sie liczy . Warszawa dobrze zadziałała bo wszyscy ją widzieli 😀 I o niej mówią

  Komentarz
 17. A ja zgadzam się z autorem listu. Auto mogliby chociaż pomalować tak aby nie było widać rdzy. Jechałem ze znajomym z innego miasta to pytał się czy to reklama jakiegoś skupu złomu. Rozumiem, że jest obawa ie odrestaurowane auto mogłoby stać się przedmiotem potencjalnego wandalizmu ale puszka farby i zamalowanie rdzy to chyba jakiś szczególny wyczyn i niebywała inwestycja nie jest. Ta reklama świadczy tylko o jej właścicielu i aż dziw, że agencja reklamowa ma tak słabe wyczucie estetyki.

  Komentarz
 18. fura jest kozacka…
  auto ekspertów zapraszam do salonu Daczi, tam w ankiecie można wyrazić swoją opinię.

  Komentarz
  • Ta, tak samo kozacka jak i Ty, ale jaki kozak taka fura. Chyba puszkę niebieskiej farby wam zasponsoruję skoro Was nie stać a tłumaczenie, że to niby chwyt marketingowy, no cóż…, pozostawię bez komentarza. Dodam tylko, że nie jestem malkontentem, któremu przeszkadzałby zlot bo to fajna impreza i nie mam nic przeciwko ale naprawdę trochę więcej estetyki bo jak wyżej napisałem przejezdni myślą, że to reklama skupu złomu.

   Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.