reklama

Komentarzy (19)

 1. Bluzgi w sam raz dla małoletnich zgromadzonych pod sceną. Brawa dla burmistrza, tylko niech nie ma pretensji jak się ktoś w taki sposób o nim na murze wyrazi.

  Komentarz
 2. Sztuka czasami jest drastyczna anonimie.
  Najlepiej nie robić nic, wtedy nie będziesz się produkował.
  Taki miernotom intelektualnym trzeba odbierać dostęp do internetu, a może sam powinieneś się odpiąć bo treści w internecie dopiero są drastyczne, nie tylko bluzgi, porno, duszno i inne rzeczy.

  Komentarz
 3. oławianin z krwi

  fajne koncerty ino Oława przestaje sie bawić ludzie ogarnijcie sie i popatrzcie na siebie czemu taka frekfencja cos organizują a wy w domach potem hejt super klawo

  Komentarz
   • Komentarz na „poziomie”. Już nie dziwi mnie twoje niezadowolenie, skoro najzwyczajniej w świecie nie jesteś w stanie zrozumieć (to fizyczne ograniczenie mózgu najprawdopodobniej) takiej muzyki i jej przesłania. Puść sobie Zenka, niech pięknie zaśpiewa ci o miłości i dobrej zabawie.

    Komentarz
    • apel do burmistrza

     Panie Burmistrzu,
     proszę zwrócić uwagę swoim pracownikom bądź zwolennikom aby w czasie pracy skupili się na niej, a nie na obrażaniu ludzi w internecie. Bo w przeciwnym razie wybory odbędą się znacznie szybciej niż pan myśli.

     pozdrawiam
     przyszły burmistrz

     Komentarz
     • Komborazydwa

      Dobre. Według ciebie każdy kto napisze pozytywny komentarz o koncercie Kaliber44, to zwolennik albo podwładny burmistrza buahahah nie ośmieszaj się. W takim razie pooglądam dokładniej foty z koncertu, bo tam sami urzędnicy. Człowieku, dla fanów hip-hopu to zespół legenda, który gra ponad 20 lat. I po prostu to był dobry koncert.

     • Czlowieczku prosty, w przeciwienstwie do ciebie nikogo nie obrażam (to ty w prostacki sposób obrażasz czyichś rodzicow). Gdzie lezy źródło twojego niezadowolenia? Wyjmij z tyłka kołek a bedzie ci lepiej.

     • Odczepcie sie wreszcie od burmistrza i wydzialu promocji miasta!

    • „Więc spoglądam w repertuar, sprawdzam co jest grane, a tam kot, gruby, czarny, no…” rzeczywiście głębokie przesłanie.

     Komentarz
     • Czym dla Ciebie jest świat?
      Białe babie lato unoszone przez Twój podmuch
      Tak, ot tak
      Pokaż skrawek Twoich ust, pokaż swój mózg
      Może słowa te za małe są?
      Przecież jestem tylko łzą, przecież jestem tylko wszą
      Nieliczne czarne babie lato
      O, powiedz mi, powiedz, powiedz mi powiedz
      Przecież ja nie jestem pewien, może oni łżą
      Ojcze! Tato! Jakie Twoje imię jest?!
      A może Ś.P. Brat Joka odpowiedź już zna…
      A może nie, a może tak

     • A czytałeś cały tekst, czy tak tylko wyrwałeś pierwszy fragment z kontekstu, aby pomarudzić? K44 w zabawny i błyskotliwy sposób mówią tam o zabobonach.

 4. Koncert był naprawdę świetny. Pod każdym względem. Od wykonania, klimatu po nagłośnienie. Bawiliśmy się naprawde dobrze.

  Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.