reklama

Park zamienił się w krainę czarów! ZDJĘCIA

Tak było dziś od godziny 10.00. Najmłodsi mieszkańcy wspólnie z rodzicami wzięli udział w grze miejskiej inspirowanej „Alicją w krainie czarów”. Pomysłodawczynią zabawy jest Edyta Dębicka z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.

Uczestnicy gry mieli do wykonania kilka zadań, w parku miejskim spotykali bohaterów „Alicji w krainie czarów”. Na koniec każdy otrzymał niespodziankę.

Od godziny 15.00 w grze miejskiej „Zagraj o tron” będzie uczestniczyć młodzież. Więcej w papierowym wydaniu „Powiatowej”

Reklama

Fot. Agnieszka Herba

 

Kategorie: Galeria

Komentarzy (10)

 1. Wspaniała zabawa – facet z siekierą wyskakujący zza drzewa w parku… A później zdziwienie skąd w dzieciach agresja …

  Komentarz
 2. w tym samym czasie w Brzegu na placu Drzewnym była „konkurencyjna” impreza plenerowa 🙂 oczywiście nie muszę dodawać, że były tłumy 🙂 dzisiaj do 18 też jeszcze potrwa ta impreza, więc śmiało można jechać 🙂 w ramach atrakcji jest kilkuminutowy lot balonem za darmo! patrz i się ucz od Brzegu, władzo oławska!

  Komentarz
 3. To nie była impreza miejska! To młodzież CKZIU w Oławie zorganizowała grę miejską ! I chwała im za to! W swoim wolnym czasie ! Pochwalmy ich , a nie narzekajmy …

  Komentarz
 4. Ludzie czy WY jesteście już całkiem po…ni? Rozumiem, że rządzenie miastem w dzisiejszych czasach polega na grach i zabawach ?. To ja proponuję zatem Panu Burmistrzowi stworzyć w parku wioskę elfów bądź krasnoludów i tam zostać wodzem tej wioski i tam czarować. Aha no i widzę coś, że Pan Burmistrz nie dopasował się strojem do imprezy a pasowałyby Panu te czapeczki, wąsy itp. cudactwa.

  Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.