reklama

Ulewa nie przeszkodziła, pobiegli do matury. ZDJĘCIA

Na terenach zielonych oławskiego Miasteczka 26 kwietnia odbył się V Bieg Maturzystów. Wzięli w nim udział absolwenci wszystkich szkół w powiecie

Organizatorami imprezy są Katarzyna Bandura i Maciej Olejnik – nauczyciele Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2. Oprócz maturzystów, ich wychowawców i nauczycieli w rywalizacji uczestniczyli dyrektor Jadwiga Braniewska, burmistrz Tomasz Frischmann i prezes Term Jakuba – Zbigniew Szwarc.

Nie zmieniła się długość trasy. Uczestnicy mieli do pokonania dwie półtorakilometrowe pętle. Organizatorom zależało jednak, by nadać zawodom bardziej terenowy charakter. Dlatego trasa nieco się zmieniła i już po starcie uczestnicy musieli wbiec na górkę znajdującą się w pobliżu Term Jakuba.

Reklama

Od kilku lat Bieg Maturzystów odbywał się w słonecznej aurze. Tym razem pogoda nie dopisała, co trochę zaważyło na frekwencji. Ulewny deszcz nie przestraszył jednak wszystkich. Najwytrwalsi pojawili się na mecie i przebiegli cały dystans. Ci, ze słabszą kondycją mogli odpuścić po pierwszym okrążeniu. Szczegółowa relacja oraz wyniki – w papierowym wydaniu „GP-WO” (4 maja).

(kt) Fot. Kamil Tysa

Kategorie: Galeria

Tagi: ,,,,,,,,,,

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.