reklama

Oni wszyscy mają wielkie serca! Jest 50 tysięcy złotych!

Na stadionie OCKF trwa Bieg Serduszek, organizowany przez Elę Wojdyłę i stowarzyszenie „Zawsze Kobieta”. Pierwsi biegacze wystartowali o godz. 11.00, a o godz. 13.00 pomagało już około 700 osób od dzieci po wiekowych seniorów. Do godz. 13.00 przebiegli łącznie ponad 10 tys. okrążeń, co oznaczało, że główny sponsor imprezy – Bank Spółdzielczy w Oławie, który zadeklarował zapłacić organizatorom za każde okrążenie 2 zł, musiał już wtedy wydać 20 tys. zł. Impreza ma potrwać do późnych godzin wieczornych, dopóki będą chętni do biegania. A ich z każdą godziną przybywa!

O godzinie 15.00 było już 34 tysiące złotych – biegacze pokonali wtedy 7800 kilometrów!

O godzinie 18.00 było już 40 tysięcy złotych! 20 tysięcy okrążeń!

Reklama

Godz. 19.30 –  Przebiegliście 22 244 okrążeń stadionu. Na koncie dla serduszek mamy już około 45 tyś – napisała na swoim facebookowym profilu Ela Wojdyła..

Godz. 21.30 Jesteście wielcy! To niesamowity wynik. Od godziny 11.00 do 21.00 biegaliście po zdrowie dla innych. Bank Spółdzielczy w Oławie przekaże 50 tysięcy złotych na leczenie piątki dzieci: Kajtusia, Hani, Krzysia, Weroniki i Oli, które walczą z chorobą.

Zasady biegu są proste. Wystarczy przyjść, zarejestrować się i przebiec dowolną liczbę okrążeń. Gdy biegacz opadnie z sił, po prostu schodzi z bieżni, oddaje urządzenie rejestrujące w punkcie pomiarowym i sprawdza jaką kwotę udało mu się wybiegać.

Fot. Krzysztof A. Trybulski

???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ????????????????????????????????????

 

Kategorie: Galeria

Tagi: ,,,,,,,,,,,,,,

Komentarzy (10)

 1. Czy w leginsach może chodzić każda kobieta bez względu na figurę?czy wszystkim pasują? Zastanawiam się i mam wątpliwości. Podziwiam odwagę niektórych pań .

  Komentarz
 2. W leginsach może chodzić każda pod warunkiem że nie wygląda groteskowo. Moim zdaniem oczywiście!

  Komentarz
 3. Trzydrzwiowa szafa

  Pani Ela wygląda fajnie na sportowo, kurteczka dłuższa. Tylko brać przykład. Do tego ma piękny uśmiech! A pewna inna pani która bardzo masywna jest powinna zrezygnować z ledżinsów bo widok jest faktycznie groteskowy.

  Komentarz
 4. Grubas niech najlepiej siedzi w domu i nie gorszy ludzi swoim wyglądem!
  Dajcie spokój. Każdy może biegać w czym ma ochotę i w czym się najlepiej czuje. A takie dyskusje chyba nie motywują „niewysportowanych” do podjęcia wysiłku.

  Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.