reklama

Profesjonalne stoły montażowe do zakładów produkcyjnych

Bez odpowiednio wydzielonej i przygotowanej przestrzeni roboczej, organizacja pracy w zakładach produkcyjnych będzie stała na bardzo niskim poziomie. Konieczne jest utworzenie odpowiedniego systemu pracy oraz  zakup między innymi dobrze dobranego wyposażenia przemysłowego, w skład którego wchodzą chociażby stoły montażowe. Jest to podstawowy sprzęt w tego typu zakładach, dlatego musi charakteryzować się wysoką wytrzymałością, wygodą użytkowania i szerokimi możliwościami konfiguracyjnymi. Wszystko to zapewniają wyroby firmy RA Construction, specjalizującej się w produkcji tego typu stołów. Co ważne, przygotowywane są one w różnych wymiarach i wersjach, związanych z różnym ułożeniem blatów.

 

Rodzaje stołów montażowych

Katalog produktowy firmy jest bardzo rozbudowany. Klienci wybierać mogą przede wszystkim pomiędzy stołami montażowymi typu AC-2 oraz AC-3, różniących się wymiarami szerokości blatu. Oba rodzaje stołów dzielą się również na kilka kategorii, które segregują stoły montażowe w zależności od wyposażenia dodatkowego. W ten sposób zakupić można między innymi stół montażowy z górną półką, z dwiema półkami czy też dodatkowym wyposażeniem. RA Construction daje możliwość skonfigurowania własnego stanowiska. Wskazać należy przede wszystkim na stoły montażowe z uziemieniem i podświetleniem, których wykorzystanie jest najszersze. W ofercie RA Construction znajdują się ponadto rozmaite akcesoria, a także specjalistyczne stoły montażowe ESD, które stosowane są podczas pracy z urządzeniami elektronicznymi.

Reklama

Poza szerokim spektrum możliwości wyboru wyposażenia dodatkowego stołów montażowych i warsztatowych producent wyposażenia przemysłowego skupia się przede wszystkim na wysokiej jakości swoich produktów. Podkreślić należy przede wszystkim fakt wykorzystania wytrzymałych profili stalowych oraz płyt melaminowanych, które gwarantują nośność stołów na poziomie 250 kg. Wszystkie elementy konstrukcyjne spawane są w oparciu o metodę MAG. Wykwalifikowani oraz doświadczeni spawacze wyposażeni w odpowiednie narzędzia spawalnicze są gwarantem jakości zakładu. Producent RA Construction ponadto dostarcza na rynek pojemniki magazynowe, systemy oświetlenia centralnego do stołów oraz wzmacniane` półki montażowe.

Ile kosztuje solidny stół montażowy do zakładu produkcyjnego?

Oczywiście ostateczna cena stołu montażowego uzależniona jest od stopnia jego rozbudowania i ewentualnego wykorzystania wyposażenia dodatkowego. Najbardziej podstawowe produkty (stoły AC-2) kosztują 750 złotych netto – wydatek wzrośnie o kolejno 200 złotych w przypadku dołożenia jednej półki górnej lub o 280 złotych, jeżeli klient zdecyduje się na montaż dwóch półek dodatkowych. Nieco inaczej kształtują się ceny stołów większych, czyli AC-3 (odpowiednio 950, 1200 i 1230 złotych netto). Wspomnieć należy również o tym, jak wygląda cena za stół montażowy podświetlany. W przypadku produktów AC-2 z dwiema półkami, koszt wyniesie 1150 złotych, natomiast za model AC-3 zapłacić należy 1480 złotych netto.

Artykuł powstał przy współpracy z RA Construction – producentem stołów montażowych
WÓLKA KOKOSIA 25, 05-307 DOBRE K/ WARSZAWY
Tel: +48 534 344 924

(tekst sponsorowany)

Kategorie: Ciekawostki

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.