30 Sierpnia 2013

My Box już, McDonalds w październiku

Na pierwszą oławską restaurację sieci McDonalds poczekamy do października

Otwarcie pierwszego w Polsce parku handlowego pod szyldem "My Box" w Oławie już wkrótce. Kilkaset metrów dalej, przy rondzie, trwają ostatnie prace budowlane przy pierwszej oławskiej restauracji sieci McDonalds


OŁAWA Handel

Mieszkańcy Oławy już 5 września będą mogli zrobić pierwsze zakupy w tzw. parku handlowym "My Box" w przy ulicy ks. Kutrowskiego. Podczas oficjalnego otwarcia, które rozpocznie się o godz. 15.00 zaplanowano promocje w nowo otwartych sklepach, a także koncerty z hitami lat 90. oraz z największymi włoskimi przebojami, konkursy z nagrodami i miasteczko z animacjami dla dzieci.

Koncepcja parków handlowych "My Box" realizowanych w Polsce, polega na tym, że klienci wchodzą do każdego lokalu bezpośrednio z parkingu. W obiekcie znajdują się obecnie cztery sklepy marek branży odzieżowej, obuwniczej, sportowej  i elektronicznej RTV/AGD - Deichmann, Euro RTV AGD, KIK i Martes Sport. Jest jeszcze piąty lokal, który na razie pozostanie pusty - trwają rozmowy z potencjalnymi zainteresowanymi firmami, których inwestor nie chce ujawniać.



Inwestorem obiektu jest Retail Park Oława Sp. z o.o. z grupy Eyemaxx Real Estate, założonej w połowie lat 90. ub. wieku przez Michaela Müllera, zajmującej się realizacją nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej, szczególnie w Austrii, Niemczech, Czechach, Słowacji i obecnie w  Polsce. Realizuje obiekty dla międzynarodowych i regionalnych sieci handlowych i hipermarketów takich jak C&A, Intersport, Rewe, Bauhaus, Takko, Deichmann i Rossmann. Generalnym wykonawcą inwestycji My Box w Oławie jest firma Skanska.

*
Budowa restauracji McDonalds w Oławie przy ul. Ks. Kutrowskiego jest już na ukończeniu. Zgodnie z planem, lokal ma być otwarty jesienią. - Nie ma opóźnień - zapewnia kierownik budowy i wykonawca budynku Henryk Halemski. - Otwarcie będzie w październiku.

W tym roku sieć McDonald`s otworzyła z sukcesem siedem restauracji, a sześć kolejnych jest aktualnie w budowie. Niedawno otwarto restaurację w Sochaczewie - jest to 308. restauracja tej marki w naszym kraju

(ck)

Oceń artykuł:
Średnia ocen: 5 (5 głosów)

Komentarze

Avatar
Gość
"Galeria Oławska ma się rozbudowywać ponoć tej myjni już nie będzie a w jej miejsce stanie galeria"

Naprawdę łykasz ten kit?
Dodano dnia: 23.11.2013 16:55:24
Odpowiedz
Avatar
Gość
Galeria Oławska ma się rozbudowywać ponoć tej myjni już nie będzie a w jej miejsce stanie galeria
Dodano dnia: 23.11.2013 12:52:34
Odpowiedz
Avatar
Gość
Ale o czym ty piszesz?
Dodano dnia: 17.11.2013 14:40:25
Odpowiedz
Avatar
Gość
ponoc już w maju ma być 2014 roku ruszyły już prace wkoncu konkurencja dla Jezewskiej z galeri oławskiej :)
Dodano dnia: 15.11.2013 12:44:16
Odpowiedz
Avatar
Gość
Kiedy otwieraja ?
Dodano dnia: 30.10.2013 15:04:43
Odpowiedz
Avatar
Gość
Kiedy otwierają macdonalda?
Dodano dnia: 20.10.2013 21:05:38
Odpowiedz
Avatar
Gość
oj tag!
Dodano dnia: 07.10.2013 17:03:08
Odpowiedz
Avatar
Gość
prosze cie... galeria oławska to jedno z lepszych miejsc w oławie -,-" tam jest kawiarnia jakbyś chciała wiedzieć -,-

Dodano dnia: 05.10.2013 13:08:15
Odpowiedz
Avatar
Gość
lubię (...) w mc donaldzie mniam mniam
Dodano dnia: 17.09.2013 22:18:51
Odpowiedz
Avatar
Gość
Będziecie grubasami jak amerykance :D po tych MD a dwa a się pytam kto porzuca te pieski ?? co za hołota ,serca nie mają
Dodano dnia: 08.09.2013 15:08:51
Odpowiedz
Avatar
Gość
Właśnie! Brawo Gościu!
Dodano dnia: 04.09.2013 21:39:33
Odpowiedz
Avatar
Gość
Spora grupa naszej społeczności lubi chodzić do galerii i marketów a że przy okazji można odpocząć przy kawce to nic w tym zdrożnego.Poza tym jest jeszcze spora grupa która pije kawę w domu w kuchni lub pokoju.Po co zaraz włazić na Śnieżkę lub szukać cafe ...
Dodano dnia: 04.09.2013 18:35:21
Odpowiedz
Avatar
Gość
"Mogliby wybudować normalne centrum handlowe, w ktorym mozna nie tylko cos kupoc, ale i odpoczac przy kawce w milym miejscu"

Przy kawce w milym miejscu to sie odpoczywa na śnieżce zimą na wschodzie słonca. Polecam.
Dodano dnia: 04.09.2013 15:19:58
Odpowiedz
Avatar
Gość
Odpocząć przy kawce w galerii handlowej? Śni ci się taki koszmar, czy serio to napisałeś?
Dodano dnia: 03.09.2013 13:54:35
Odpowiedz
Avatar
Gość
Zgadza się.Przydałaby się galeria handlowa z prawdziwego zdarzenia taka jaką planowano pod Nowym Otokiem.
Dodano dnia: 03.09.2013 12:15:06
Odpowiedz
Avatar
Gość
Mogliby wybudować normalne centrum handlowe, w ktorym mozna nie tylko cos kupoc, ale i odpoczac przy kawce w milym miejscu. Nie cierpie Galerii Olawskiej, architekt, ktory zaprojektowal to miejsce, byl chyba pijany. Jest tam jak w labiryncie, bylam tam z dwa razy,bo bardzo mnie meczy chodzenie po tym obiekcie. A co do MC Donalda :) 7 lat temu pracowalam w angielskim Maku i nie wszystko tam jest jadalne :) ale na lody albo kawe chetnie pojde :)))
Dodano dnia: 03.09.2013 07:28:37
Odpowiedz
Avatar
Gość
A link możesz podrzucić?
Dodano dnia: 02.09.2013 12:33:04
Odpowiedz
Avatar
Gość
Zobacz na BIP strona 9 w ogłoszeniach archiwalnych z 2010r
Dodano dnia: 02.09.2013 11:35:41
Odpowiedz
Avatar
Gość
Rzeczywiście! Może ktoś podrzucić link do ogłoszenia tego przetargu?
Dodano dnia: 01.09.2013 17:29:39
Odpowiedz
Avatar
Gość
W BIP UM Oława nie można znaleźć śladu tego przetargu. Ciekawe...
Dodano dnia: 01.09.2013 11:14:20
Odpowiedz
Avatar
Gość
Czy oławski Rynek doczeka się wymiany nawierzchni-TAK, jak zmienimy burmistrza!
Dodano dnia: 01.09.2013 09:27:09
Odpowiedz
Avatar
Gość
Czy oławski rynek doczeka się wymiany nawierzchni? Miasto funduje drogi dojazdowe kupcom spoza Oławy, a centrum miasta straszy najgorszym asfaltowym dziurawym rynkiem, jaki widziałem!!! O co kaman ???
Dodano dnia: 31.08.2013 10:24:01
Odpowiedz
Avatar
Gość
A co z inwestycją (hotel?), która miała byc na Euro 2012 i miasto sprzedało pod nia Dombudowi teren na stadionie???? Pozbyli sie miajsca na prawdziwą halę widowiskowo-sportowa lub inna inwestycję w infrastrukture dla sportu. Teraz plac stoi pusty i zarasta. Ta sprawa powinna zainteresować się Prokuratura.
Dodano dnia: 31.08.2013 08:50:50
Odpowiedz
Avatar
Gość
I po co komu taka stajnia?
Dodano dnia: 31.08.2013 00:36:05
Odpowiedz
Avatar
Gość
"nie ma chętnych?"

Nie ma szalonych.
Dodano dnia: 30.08.2013 22:05:16
Odpowiedz
Avatar
Gość
a co z restauracją w piwnicy ratusza? nie ma chętnych?
Dodano dnia: 30.08.2013 20:40:06
Odpowiedz
Avatar
Gość
"Powinniśmy zbojkotować bar McDonalds."

hehe. Skoro świat jest zły, wstrzymaj oddech na parę minut ;-)
Dodano dnia: 30.08.2013 20:15:20
Odpowiedz
Avatar
Gość
Powinniśmy zbojkotować bar McDonalds. To bar imperialistów, którzy atakują kolejne kraje na świecie.
Dodano dnia: 30.08.2013 19:18:40
Odpowiedz
Avatar
Gość
Temat do sprawdzenia: warunki sprzedaży na przetargu np. po MyBox, a realia potem. Czyli jak miasto pomogło obcym podmiotom i skąd ta dobroduszność. Darmowe, nie ogłoszone w BIP, partycypowanie 50% miasta w urządzeniu dróg dojazdowych z mediami podpada pod działanie na szkodę gminy miejskiej. Inwestorzy powinni byli zapłacić 100% z własnej kieszeni. W warunkach przetargu nie było słowa o bonusach.
Dodano dnia: 30.08.2013 10:00:30
Odpowiedz
Avatar
Gość
A kiedy galeria podium?
Dodano dnia: 30.08.2013 09:57:14